Про нас

Наш девіз – сумок багато не буває!

Ми раді Вас бачити на нашому сайті сумок українського виробництва. Інтернет магазин sumki.lviv.ua робить шопінг доступним, зручним, вигідним. Вибрати та купити сумку дуже легко: широкий асортимент на будь-який смак цьому сприяє.

Переваги інтернет магазину sumki.lviv.ua - доступні ціни, широкий, регулярно оновлюваний асортимент. Сумки характеризуються високою якістю, різноманітністю фасонів, варіантів забарвлення. Не потрібно чекати на товар, який сподобається, тому що більшість моделей завжди є в наявності і ви можете їх придбати.

В нашому інтернет-магазині представлені сумки та аксесуари торговельних марок "Камелія" та "LucheRino"

ТМ "Камелія" представлена на Українському ринку не перший рік і встигла добре зарекомендувати  себе, як марка жіночих сумок європейської якості.

ТМ "LucheRino нова торговельна марка, яка  завойовує ринок та прихильність покупців.  Це  бренд, який поєднав в собі насамперед якість, функціональність та сучасність.

Кожна нова модна колекція своєчасно з'являється в каталозі sumki.lviv.ua. Асортимент сумок завжди залишається актуальним. Новинки відстежувати легко завдяки функціоналу сайту.

sumki.lviv.ua  - це широкий асортимент товару,  зручний сервіс,  доступна цінова політика та своєчасна доставка. Вигідні умови та додаткові бонуси діють для постійних покупців sumki.lviv.ua: вони можуть розраховувати на додаткові знижки.

Ми сподіваємось на довготривалу співпрацю і завжди прислухаємося до думки та побажань наших клієнтів.

Дякуємо, що обрали нас!